8 tipů na svatební dary od Bella Rose

Svatební dary pro novomanžele jsou pro vždy velké téma a různí se napříč generacemi. Doba kdy vybavení kuchyňskými doplňky byl standart už je dávno pryč, ale přijít na svatbu pouze s obálkou váhají snad všichni. Napadlo nás požádat Bella Rose o tipy co pro novomanžele vybrat a zaručeně nešlápnout vedle. Zde jsou přímo v článku!

8 originálních svatebních darů, kterými nadchnete novomanžele

S kamarádkou sedíte v útulné kavárně nad kouskem čokoládového dortu se šlehačkou a probíráte všechny důležité události, které se vám za poslední dobu v životě odehrály. ​„Budu se vdávat!“​slyšíte nadšeně z jejích úst, zatímco vám ukazuje na levém prsteníčku svůj nový blyštivý drahokam. ​„Takovou zprávu musíme oslavit,“ vykřikujete s nadšením, ale už teď vám vrtá hlavou, jaký svatební dar bude pro ni a pro něj tím nejlepším. My z Bella Rose jsme si pro vás připravili 8 originálních a skvělých tipů, kterými nejen, že ohromíte novomanžele, ale ostatní hosté vám budou doslova závidět kreativního ducha!

Je to tady!​ Svatební den. Pro nevěstu i ženicha jde bezpochyby o jeden z nejdůležitějších okamžiků, který ve svém životě mohou zažít. Zároveň vám však nepřiznají, že z něj mají skutečnou hrůzu. Přípravy trvají týdny, někdy dokonce i měsíce a všechno musí být na den “D” přichystáno v perfektní kvalitě. Nakonec však květiny nedorazí včas, hudebníky skolí chřipka, oddávající farář si splete vaše jména a počasí jako by se proti vám spiklo! ​Kdo by se z toho nezbláznil, že?​Ať už jste byli na svatbě jako host nebo jako jeden ze šťastného páru, musíte nám dát za pravdu, že aby vše skutečně vyšlo, je to trochu oříšek.

Kromě všech ostatních možných komplikací během svatebního dne je tajným nevyřčeným strašákem nevěsty a ženicha také téma ​svatebních darů.​ Dva nové mixéry, když už dva roky vlastníte multifunkčního kuchyňského robota? Páreček roztomilých morčátek, abyste si vyzkoušeli starat se o živého tvora? Tandemový seskok padákem pro pár, když oba trpíte strachem z výšek? Jé, ​mockrát děkujeme,​ tohle jsme opravdu, ale opravdu nečekali! Někdy je jednodušší zůstat při zemi a vsadit na možná méně extravagantní, avšak originální a stylové dárky, které jen tak někdo nemá a novomanželé se budou t​etelit blahem ​nad tou krásou. Nechte se námi inspirovat, uvidíte, že nešlápnete vedle.

1. Zaznamenané vzpomínky na život „před“

Ať chcete, nebo ne, svatbou končí jedna velká životní etapa a tou je single život. Jako blízký člověk, který se zná s novomanželi, jistě najdete ve svém počítači stovky senzačních fotek ze společných nezapomenutelných výletů, či naopak částečně zapomenutých akcí. Není nic osobnějšího, než si dát tu práci a vytvořit ​originální fotoalbum​ s vlepenými fotkami a osobními popiskami ke každé z nich. Vsaďte boty, že budou oba plakat dojetím!

2. Vůně připomínající milé chvíle

Pokud víte, že budoucí novomanželský pár jsou citlivé duše, které nejdou pro kousek romantiky daleko, anebo prostě jen mají rády byt prostoupený ​příjemnou vůní​ vyvolávající vzpomínky na krásné chvíle, ​svíčky Love INK s milým vzkazem budou pro ně to pravé. Nejenže v interiéru vypadají skvěle, ale jejich vůně vás doslova ​obejme a už nepustí.​ Kdo by je pak nemiloval!

3. Láska prochází žaludkem

Pokud vás už nudí jakékoliv materiální věci a rádi byste se vytáhli s něčím opravdu zajímavým, ​vsaďte na jídlo.​ Ne, opravdu nemusíte ve svatební den, kdy bude všude kolem plno jídla, ještě navařit – to totiž bude úkol svatebčanů na ​kurzu kulinářství.​Společně tak nahlédnou do tajů gastronomie, naučí se něco nového a unikátního v kuchyni a stráví společně čas netradiční aktivitou.

4. Spánek jako na obláčku

Člověk stráví v posteli ​dvacet let​ svého života. A to pouze v případě, že tam jen spí. V případě započítání všech pozdních víkendových snídaní, společného sledování filmů a seriálů, tulení se, dlouhých konverzací či polštářových bitev je to samozřejmě o mnoho více. Zárukou, aby hnízdo lásky vypadalo stále ​útulně​ a volalo nepřetržitě k okamžitému zachumlání se, ​je rozhodně kvalitní povlečení. Například naše lněné mentolové nebo starorůžové povlečení ​Kardelen​je pro nás jasnou volbou, která jednoduše uchvátí.

5. Společně na cestách

Aby se ve svazku po celou dobu neobjevil ani jeden mráček, to bohužel nezaručí žádný sebelepší dárek. ​Dvoukolo ​je však speciálním tipem ​​na to, jak se spolu novomanželé mohou naučit lépe spolupracovat – zejména v prekérních situacích! ​​Aby nenabourali do prvního stromu, musí vzájemně ​komunikovat ​a to i ve chvíli, kdy by jinak vedli tichou domácnost. Pro ​utužení vztahu​je dvoukolo ideální! Navíc si pár může společně zasportovat a objevovat krásy krajiny, což je dalším velkým plusem.

6. Zase a znovu to jídlo!

Je pravdou pravdoucí, že člověku chutná jídlo až dvakrát tolik, pokud vypadá ​krásně​ i ​na talíři.​ A co teprve, když si může svůj milovaný dezert vychutnat s ​designovými příbory​ La De Da Living!? To je panečku ​dobrota​! S párovými lžičkami potištěnými nápisem „Just married“ se po každém chodu zaručeně jen zapráší! Na Bella Rose nabízíme mnoho variant potisků, takže si určitě vyberete ten jeden přesně pro vás na míru.

7. Bílá obálka se jmény není nuda

Zcela tradičním darem, který může na první pohled působit nudně, je ​obálka s finančním obnosem,​za který si novomanželé mohou koupit, co se jim jen zlíbí. Ovšem vžijte se do situace, kdy jste utratili velké množství svých úspor za pompézní svatbu a pozítří odjíždíte na úžasné l​íbánky ​do ciziny. No jasně, každá ​korunka se hodí​ a obálka samozřejmě jakbysmet!

8. Rande na rok dopředu

Chcete-li dát novomanželům skutečně něco originálního, co by je nikdy samotné nenapadlo, a znáte jejich vkus opravdu dobře, máme pro vás jeden ​kulturní​ tip. Naplánujte svým blízkým r​ande na rok dopředu.​ Zní to šíleně? Možná, že ano, ale uvidíte, jak je to překvapí. V lednu půjdou díky poukázce na lístky do kina, v únoru na závod na běžkách, ​v březnu na bláznivý karneval, ​duben bude patřit laser game, květen je zase stvořený na paint ball, divadelní představení bude vévodit červnu. Návod, jak postupovat máte, tak vzhůru do práce. Je jen na vás, co ​vymyslíte.​

 

Jak jste si už určitě všimli, některé naše t​ipy na svatební dárky​ pramení z e-shopu ​Bella Rose.​ Kdo tedy vlastně jsme? Nejen ve ​svatební den se stávají sny skutečností a jedním takovým snem byl pro Martinu Svadbíkovou založit si svůj vlastní e-shop se skandinávským designem. Pojmenovala jej Bella Rose. Právě zde vám nabízíme překrásné originální designové kousky výjimečných značek, které jsme si zamilovali. Nakoukněte do skandinávského království i vy a třeba se (do nich) taky zamilujete.♥

Sdílet