Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
Napište si o předběžný svatební rozpočet

FAQ

Časté otázky v naší svatební agentuře

Můžeme si vybrat jen některé svatební služby?

Ano, vyberete si jen to, s čím potřebujete nejvíce pomoct nebo poradit. Pro někoho je naprosto zásadní vybrat správné svatební místo pro obřad či hostinu, někdo si potrpí na dokonalý design, tedy svatební šaty, výzdobu svatební síně, stolu, svatební kytice, svatební fotografie apod. Jiný vsadí na promyšlený svatební harmonogram, přesný svatební rozpočet, případně na to užít si svatbu se vším všudy a nechat starosti kolem na ostatních. Pro takové je pak ideální svatba na klíč.


Kolik to bude stát? O kolik se svatba prodraží?

Záleží na Vás, jak svatbu pojmete a jakým směrem se vydáte. Doporučíme Vám dodavatele, místa na svatbu i svatební výzdobu v takovém cenovém rozsahu, aby Vám co nejvíce vyhovoval. Základní ceník svatebních služeb Vám rádi na vyžádání pošleme!

Jen pro představu si můžete objednat např. svatební koordinaci obřadu za pouhé 2000 Kč nebo organizaci celého svatebního dne za 7500 Kč. Tuto částku je ale třeba chápat v souvislosti se všemi konzultacemi zdarma, doporučeními na osvědčené svatební dodavatele a také s pomocí naší svatební agentury sestavit správně svatební rozpočet – víme, kde můžete ušetřit maximum, nebo naopak kde se šetřit nevyplácí. Vlastně se Vám svatba pod vedením zkušených nikdy prodražit nemůže!


Je první konzultace nebo schůzka ohledně svatby placená?

Ne, ta je vždy zdarma! Jedná se o nezávaznou schůzku, po které Vám vypracujeme podrobnější rozpočet na Váš svatební den. Jde nám o osobní setkání, na kterém se můžeme co nejvíce dozvědět o Vašich přáních a představách. Stačí nám napsat nebo zavolat a na termínu schůzky se ihned domluvíme.


Kdy máme začít se svatebními přípravami? S jakým předstihem svatbu plánovat?

Čím dříve, tím lépe! Pokud jste se právě zasnoubili, začněte přemýšlet, jaká by Vaše svatba měla být. A co nejdříve nás kontaktujte.


Zajistíte svatbu i na poslední chvíli?

Určitě! Se svatbami na poslední chvíli máme mnoho zkušeností! Nebudete první, ani poslední.


Budete hlídat svatební rozpočet?

Samozřejmě! Svatební rozpočet je jedna z nejdůležitějších věcí a my k němu přistupujeme velmi zodpovědně. Vše zasíláme ke schválení a svatební rozpočet průběžně kontrolujeme.


Postaráte se o dodavatele, které jsme si zajistili sami?

Ano, v rámci svatební koordinace je to naše starost.


Proč si vybrat právě vaši svatební agenturu?

Na prvním místě je u nás respekt, a to respekt k Vám, Vašim přáním, finančním možnostem, osobním preferencím, názorům a postojům. Svatba je jedinečný životní okamžik a vychutnat si ho mají nejen svatebčané, ale především Vy, nevěsta a ženich. Vy máte společná přání, představy a sny, my zase zkušenosti, ověřené a kvalitní svatební dodavatele a hlavně kreativní realizační tým, který Vám chce naslouchat. Záleží nám na osobním přístupu a Vaší spokojenosti. Více o svatební agentuře Million Bells


Proč je dobré mít svatebního koordinátora?

Protože svatba, to je Váš velký den a chcete si ho náležitě užít. Vy se máte soustředit na sebe, své zážitky a dojmy, vychutnat si dobré jídlo, vůni květin a radovat se se svými blízkými. Také se na to vše dobře vyspat a zachovat si čistou hlavu. Přípravy, chystání a organizaci svatebního dne vyřeší za Vás druzí, tedy my. Z ohlasů a referencí víme, že nevěsty to vždy zpětně velmi ocenily.


Připravujete svatby pouze v Brně a okolí?

Ne, přijdeme za Vámi kamkoliv! Rádi poznáváme nová svatební místa, příležitosti i výzvy.


Jak dlouho je vaše svatební agentura na trhu? Kolik svateb jste připravili?

Svatební agentura Million Bells oficiálně vznikla před pěti lety, kdy jsme ovšem pouze rozšířili naše stávající služby o svatby na klíč. Dříve jsme na svatby připravovali zejména svatební dekorace, květiny a svatební kytice, doporučovali pěkná svatební místa či poradili se svatebními tiskovinami. Dnes, respektive již čtyři roky, svatby organizujeme a kompletně chystáme včetně svatebního auta či dopravy, ubytování apod. Svateb máme za sebou víc jak šedesát.


Jak si mám u vás rezervovat termín konzultace ohledně svatby?

Napište nám! Nebo zavolejte na 736 770 918. Rádi se s vámi osobně potkáme a pobavíme o Vašich představách a možnostech nebo vám rovnou pošleme orientační ceník.