Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací
Napište si o předběžný svatební rozpočet

O naší svatební agentuře Million Bells

Milujeme svatby a vše s nimi spojené. Milujeme jedinečnost okamžiku a proměnu všeho, co se svatby týká. Baví nás naslouchat Vašim snům a vizím ohledně svatby a přetvářet je do reality.

Vždy stojíme poblíž, vše pečlivě sledujeme a skládáme dohromady v jednu velkou skládačku – Vaši vytouženou svatbu, Váš jedinečný den, Váš svatební příběh.

Náš tým

Ilona

Původní profesí je floristka, jíž je vlastně neustále. Pokud totiž zrovna nepřipravuje svatby, zabývá se výzdobou rautů, banketů či interiérů pro různé oslavy. Organizování svateb vzniklo přirozeně jako pokračování a rozšíření svatební floristiky, která byla a je, spolu s plánováním a koordinováním svateb, hlavní pracovní náplní.

„Myšlenka naslouchat lidem je pro mne opravdu důležitá a je to to, co se mi vždy nejvíce vyplácí.

Myslím si ale, že svatba má být především o snoubencích a o tom, co žijí a cítí. Je to jejich den, kdy řeknou veřejně ano společnému životu. To je to nejzásadnější a v tom je vždy podporuji. Mohu sice vymyslet spoustu zajímavé výzdoby, stylu, designu, ale pak to nejsou oni, nýbrž já. Proto je pro mě tak důležité, znát alespoň jejich základní představu. Když je svatba opravdu o těch dvou, budou se ve svatební den oba dva cítit dobře a lépe si ho užívat.

Na svatbě a při plánování jsme ti, kteří přijímají požadavky, skládají vše dohromady a dávají tomu tvář či koncept. Někdy je všeho příliš a je potřeba vybrat jen to důležité, aby vše dávalo smysl a nebylo to přeplácané.“


Bára Vám připraví nejkrásnější květiny a s citem pro detail Vám připraví celou svatební výzdobu.

Lucie vyniká svojí pečlivou přípravou na každou svatbu, a tak je svatební koordinace pro ni jako stvořená.

Natálie studuje architekturu a v navrhování svatebního konceptu, dekorací a výzdoby se našla.